Biało Czarne

Biało-czarne to rodzinna firma, która powstała w naszych głowach, gdy odwiedzaliśmy Szwecję. Tam takie portale jak nasz, czyli komisy, ale z transakcją kończącą się aukcją, są na każdym kroku. Dokonaliśmy na nich kilku zakupów i zauroczyliśmy się. Musieliśmy stworzyć coś takiego tutaj. Zapraszamy do naszej przygody!

LICYTUJ

Sprzedaję

Zarejestrowany użytkownik może dostarczyć przedmioty na sprzedaż do naszego magazynu (ul.Wiejska 29 a, Bydgoszcz), po wcześniejszy ustaleniu terminu dostawy.

Jeżeli nie masz jak go do nas przywieźć, żaden problem, przyjedziemy po niego. Koszt takiej usługi to 50 zł/osobo/godzinę (bez VAT), ilość osób jest uzależniona od wielkości i wagi przedmiotów.

Jeśli przedmioty które posiadasz są duże lub nie jesteś pewien, czy można je sprzedać, zadzwoń i zapytaj lub wyślij zdjęcia pocztą e-mail, a my na nie spojrzymy.

Możesz ustalić cenę minimalną, jaką chciałbyś otrzymać za sprzedawane przedmioty, taka usługa nie płatna.

Jeżeli chcesz umieścić szczegółowy opis przedmiotu (rozmiary, data zakupu, pochodzenie, historia, itp.), przygotuj go, a my go dołączymy.

Przedmioty są na stronie przez 14 dni, jeśli nie zostaną sprzedane wystawiamy je ponownie (maksymalnie 2 wystawienia). Rzeczy które nie zostaną sprzedane należy odebrać w ciągu 7 dni, licząc od dnia otrzymania informacji, po upływie których przedmioty zostaną trwale usunięte.

Przy sprzedaży zostanie dodana stała opłata za zdjęcia i przechowywanie w wysokości 15 zł od aukcji oraz marża za sprzedaż w wysokości 10% wylicytowanej ceny sprzedaży.

Wypłata zarobków dokonywana jest na konto bankowe podane przy rejestracji, 3-4 tygodnie po dacie sprzedaży.

W przypadku problemów operacyjnych, aukcji zostaje przedłużona.